Przygotujcie się na przyjazd św. Mikołaja do Lublińca, który nastąpi w najbliższą niedzielę, 3 grudnia. Możemy już dostrzec, jak miasto jest pięknie przyozdobione na nadchodzące święta. Różni się to od poprzednich lat, ponieważ tradycyjna choinka na Rynku ma teraz inny wygląd.

Miejski Dom Kultury z radością zapowiada organizację Jarmarku Świątecznego. Odbędzie się on na lublinieckim rynku 3 grudnia 2023 roku, a jego godziny pracy to 14:00-18:00. W tym dniu, o 16:00, będziemy mieli okazję podziwiać występy młodych artystów podczas „Mikołajkowa”. Pokażą nam swój specjalny repertuar, a my wspólnie z nimi powitamy świętego Mikołaja.

5 grudnia zapraszamy do Galerii pod Glinianym Aniołem, gdzie w godzinach od 17:00 do 19:00, będzie możliwość skorzystania z „Pogotowia Mikołajkowego”.

Jarmark Świąteczny będzie gwarantował szeroką gamę rękodzieł, wśród których na pewno znajdziecie coś, co przyciągnie waszą uwagę. Ale to nie koniec atrakcji – oprócz możliwości robienia przedświątecznych zakupów, będzie można również skosztować różnorodnych dań z kiermaszu gastronomicznego.