Sezon wakacyjny zbliża się wielkimi krokami, a ciepła pogoda już teraz nastraja na desery lodowe. W Lublińcu nie brakuje dobrych kawiarni z deserami. Dowiedz się, gdzie warto zatrzymać się na pyszne lody! Prezentujemy 3 najpopularniejsze lodziarnie w mieście.

Lody na Rynku

Zdecydowanym numerem jeden, jeśli chodzi o lody w Lublińcu, jest kawiarnia Lody na Rynku. Są to nie byle jakie lody, ponieważ tworzy się je na bazie sprawdzonych receptur i wyłącznie z naturalnymi składnikami, co korzystnie wpływa na smak deserów. Tutejsze lody są doceniane nawet przez największych smakoszy i najbardziej wybredne podniebienia. Podobnie jest zresztą z kawą oferowaną na miejscu.

Lody na Rynku to także bardzo przyjemny lokal z obszernym ogródkiem, w którym można miło spędzić leniwe, niedzielne popołudnie. To miejsce ma wielu stałych klientów i od lat cieszy się w Lublińcu niezwykłą popularnością!

Adres: Plac Konrada Mańki 11

Lodziarnia Brzezina-Mońka Bernadeta

Bardzo popularne miejsce na mapie Lublińca. To kawiarnia, piekarnia i lodziarnia w jednym. Miejsce z historią i wieloletnią rodzinną tradycją. Wewnątrz przyjemny wystrój i naprawdę szeroki wybór deserów lodowych, ciast i ciasteczek. Każdy znajdzie tu coś słodkiego dla siebie, a na dodatek wypije pyszną kawkę.

Dodatkowym plusem kawiarnio-lodziarni Brzezina-Mońka Bernadeta są niskie ceny, sprawiające, że lodowa słodycz deserów wydaje się jeszcze słodsza.

Adres: Marszałka Józefa Piłsudskiego 4

Lody Monte Negro

Restauracja serwująca desery lodowe — Monte Negro, pozwoli Wam poczuć wyjątkowy klimat wakacyjnego urlopowania. Oprócz deserów lodowych i kawy na miejscu dostępne są również dania obiadowe, ale dzisiaj nie będziemy się na nich skupiać. Klienci zgodnie twierdzą, że ogromną zaletą lodów w Monte Negro jest nie tylko ich smak, ale również duże porcje. Całości dopełnia sympatyczna obsługa.

Wystrój lokalu jest prosty i raczej nie luksusowy, ale miejsce jest godne zaufania, a desery są przepyszne, a to przecież najważniejsze!

Adres: Damrota 19