W poniedziałek 11 października tuż po godzinie 16:00 na obwodnicy Lublińca doszło do śmiertelnego wypadku. 35-letni kierowca samochodu dostawczego nie zdołał ujść z życiem. Policjanci wciąż badają okoliczności wypadku. Ruch na drogach krajowych nr 11 i 46 był zablokowany wiele godzin.

Wypadek na obwodnicy. Nie żyje 35-letni mężczyzna

W poniedziałek 11 października tuż po godzinie 16:00 doszło do poważnego wypadku drogowego. Podróżujący drogą krajową nr 11 i drogą krajową nr 46 mimowolnie stali się świadkami zderzenia samochodu dostawczego z samochodem ciężarowym. Wypadek był bardzo poważny. 35-letni kierowca auta dostawczego zginął na miejscu. Mężczyzna pochodził z powiatu lublinieckiego. Kierowca ciężarówki nie odniósł w wypadku poważnych obrażeń i wiadomo już, że w chwili wypadku był trzeźwy.

Do zderzenia dwóch aut doszło na skrzyżowaniu łączącym DK 11 i DK 46. Jak dotąd nie ustalono, co było przyczyną wypadku. Śledztwo w sprawie wciąż trwa. Wypadek spowodował czasowe zamknięcie DK 11 i spore utrudnienia w ruchu. Kierowcy korzystali z tras objazdowych.

Uwaga na zmienne warunki pogodowe

Niewykluczone, że poniedziałkowy wypadek na obwodnicy Lublińca był wynikiem złych warunków pogodowych. Wystarczyło, by któryś z kierowców nie zachował należytej ostrożności, by doszło do nieszczęścia. W związku z tragicznym wypadkiem, w którym życie stracił młody człowiek, policja ostrzega. Obecna pora roku sprzyja wypadkom, gdyż warunki na drogach są różne, a pogoda nieprzewidywalna. Podczas jazdy nie wolno tracić koncentracji, gdyż ceną za to może być nasze własne życie.

Może Cię zainteresować: https://sanoczanin.pl/grozny-wypadek-w-sanoku-uwazajmy-na-motocyklistow/.