Z radością informujemy, że już niedługo rozpocznie się nasza nowa inicjatywa dobroczynna pod nazwą Moto Mikołaje. Ta akcja ma na celu pomóc tym, którzy z utęsknieniem oczekują na wsparcie, zwłaszcza w dniu św. Mikołaja. Jesteśmy grupą zapalonych motocyklistów, którzy swoją pasję łączą z pomaganiem innym. Naszym głównym celem jest przyniesienie radości i szczęścia dzieciom z okolicznych placówek opiekuńczo-wychowawczych oraz domów dziecka. Pragniemy zobaczyć ich uśmiechy i szczęście, które towarzyszą temu wyjątkowemu dniu, a nasze działania mają na celu doprowadzić do tego, by te uśmiechy były jak najszczęśliwsze.

Świadomi jesteśmy jednak, że bez odpowiednich środków finansowych nie jesteśmy w stanie zrealizować naszych planów. Dlatego też gotowi jesteśmy do ciężkiej pracy, aby pozyskać odpowiednie fundusze. Wielkość naszej akcji i liczba dzieci, które będziemy mogli obdarować prezentami, zależy bezpośrednio od kwoty zebranych przez nas środków.

Zachęcamy do wsparcia naszej zbiórki nie tylko innych miłośników jednośladów, ale każdego, kto chciałby wnieść swój wkład w tę szlachetną inicjatywę. Każda, nawet najmniejsza kwota ma ogromne znaczenie i wpływa na skuteczność naszej akcji. Po jej zakończeniu, zgodnie z naszą coroczną praktyką, opublikujemy szczegółowe rozliczenie. Chcemy w ten sposób zapewnić wszystkich darczyńców o odpowiednim wykorzystaniu zebranych środków.