Policjanci z Lublińca po raz kolejny brali udział w zawodach siatkarskich dla służb mundurowych z terenu Powiatu Lublinieckiego. Wydarzenie to zostało zorganizowane przez Zakład Karny w Kluczborku, konkretnie przez jego Odział Zewnętrzny zlokalizowany w Sierakowie Śląskim. Głównym celem uczestnictwa w turnieju była promocja aktywnego stylu życia i podkreślenie znaczenia zdrowia.

Spotkanie przedstawicieli różnych służb mundurowych na boisku siatkarskim miało miejsce w sobotę, 16 grudnia, dokładnie o godzinie 9:00. Miejsce rozgrywek to hala sportowa przy ulicy Sobieskiego 22 w Lublińcu. Zawodnicy podczas swojego sportowego starcia zapewnili widzom emocjonujące widowisko, pełne efektownych akcji na siatkarskim parkiecie.

Zmagania sportowe zakończyły się triumfem funkcjonariuszy z Zakładu Karnego w Herbach, którzy zajęli pierwsze miejsce. Na trzecim miejscu uplasowała się Jednostka Wojskowa Komandosów. Natomiast reprezentanci lublinieckiej policji mogą pochwalić się zaszczytnym drugim miejscem. Wszystko to miało miejsce w przyjaznej i pełnej sportowej rywalizacji atmosferze.

Podziękowania kierujemy do wszystkich zawodników za ich zaangażowanie i determinację podczas tych sportowych zmagań. Takie wydarzenia są nie tylko okazją do poprawy sprawności fizycznej, ale również świetnym sposobem na promowanie zdrowego trybu życia. Dodatkowo, stanowią doskonały sposób na integrację i budowanie pozytywnych relacji między różnymi służbami mundurowymi.